Tábořiště

Základem tábořiště je velká, velmi prostorná louka, která je ze tří stran obklopen lesem. Louka je dostatečně velká, takže se dá využívat jako hřiště a pro různé hry. Na tábořišti je vybudován srub o rozměrech 9×6 m.

V přízemí srubu jsou velká kamna na vaření, plynový sporák, stoly na zpracování potravin, veškeré potřebné kuchyňské vybavení a dostatek úložného prostoru. V podkroví je prostor na činnost v případě nepříznivého počasí. Pro potřebu uchování potravin v chladu je na tábořišti vybudován malý sklípek. Na tábořišti je postaven dřevěný suchý záchod s 6 kabinkami (3x dívky, 3x chlapci).

Dále je zde pro tábory postaveno 25 podsadových stanů (ubytování pro 50 osob), jeden podsadový stan jako ošetřovna, dřevěná budova (4×4 m) sloužící jako umývárka s tekoucí vodou a solární sprchou. Stan o velikosti 10×6 m, který slouží jako jídelna a přístřešek v případě nepříznivého počasí. A přístřešek pro uložení cyklistických kol apod.

Na tábořišti je vybudována studna na užitkovou vodu, která se po převaření nechá i pít. Pitná voda je dovážena z Proseče. Dopravu si zajišťuje nájemce sám autem s vozíkem. K dispozici je plastový kontejner na vodu o objemu 1 000 litrů, odběrné místo vody zajistíme, hradí se skutečně odebraná voda.

Ceny pronájmu letní tábor:
  • 50,- Kč/osoba/den – minimálně 12 250,- Kč za týden
  • skauti 45,- Kč/osoba/den – minimálně 11 025,- Kč za týden